Ltfen Bekleyin

loading

Mesaj

Didim Kaymakamı Elektroy Kullanan Didim Çocuk Akademisini ziyaret etti

Didim Kaymakamı Ersin Emiroğlu Elektroy yöntemiyle öğrencilere eğitim öğretim veren Didim Çocuk Akademisini ziyaret etti.


Bilim ve Teknoloji haftası dolayısıyla Didim Kaymakamı Ersin Emiroğlu Didim Çocuk Akademisini ziyaret etti. Ziyarette Kaymakam’a bilgiler veren Didim Çocuk Akademisi Müdürü Eda Demir “Eğitim bir koşu değil keşfedici bir yürüyüştür” anlayışını benimsediklerini belirterek, eğitimi eğlenceli bir şekilde vermeye çalıştıklarını söyledi. Demir akademide eğitim-öğretim gören çocuklara elektroy (elektronik ölçme ve değerlendirme sistemi)sistemi ile düzeylerini ölçtüklerini belirterek “Alanında uzman çocuk gelişimi ve okul öncesi eğitim öğretmenlerimizle teknolojik gelişmeleri takip edip AR-GE eğitim anlayışını benimsiyoruz.”dedi ve Kaymakam Emiroğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkür etti.


Didim Kaymakamı Ersin Emiroğlu ziyaretinde Elektroy eğitim sistemini yakından tanırken, çocuklarla sohbet edip teste aktif katılım sağladı. Kaymakam Emiroğlu programla ilk kez karşılaştığını eğitici ve eğlendirici bulduğunu ve çocuklarla zaman geçirmekten keyif aldığını dile getirdi Ve Çocuk akademisi Okul Müdürü Eda Demir olmak üzere bütün öğretmenlere tebrik etti.